The Lone Ranger- Posters

8. května 2013 v 22:53 | Tyny |  The Lone Ranger
Objevily se nové plakáty k filmu The Lone Ranger, který v češtině nese název " Osamělý jezdec " .
Já osobně se na tento film moc těším, konec konců bude v Českých kinech již 4. července tohoto roku. Tedy za dva měsíce.
Mohli jste vidět trailer filmu i různé TV spoty, kterých bylo několik, myslím 5, ale všechny jsem tu na blogu nezveřejňoval, jelikož se v nich objevili vždy jen nějaké nové scénky, který stejně nakonec uvidíme ve filmu. Aspoň se budete mít na co těšit.

Před nedávnem jsem zde na blogu psala s jednou návštěvnicí blogu, nyní už nevím bohužel kdo to byl, ale řešili jsme, že Johnny v roli Tonta, vypadá svými gesty nepatrně jako kapitán Jack Sparrow.

Já k tomu teď napíši svůj názor. Podle mně je to pravda, Johnny se asi tak vžil do role KAPITÁNA Jacka Sparrowa, že se mu už teď budou těžko hrát další "podobné" role, ale Johnny zvládne všechno.Jenom říkám, že jeho dlouhodobí fanoušci si těchto nepatrných znaků u svého oblíbeného herce prostě všimnou. Ale podle mně to není tak, že by to Johnny nezvládl zahrát jinak, ale, že tým, který na filmu The Lone Ranger spolupracuje chce, aby to tak Johnny hrál, jelikož vědí, že lidé mají jeho vtipné gesta, jeho běh, jeho pohyby, jeho rysy ve tváři prostě rádi.

Mně osobně to vůbec nevadí, třeba jste si toho ani nevšimli, ale je to tak. A je to skvělé :-).
Omlouvám se za tak dlouhý článek nad plakáty, ale jenom jsem s vámi chtěla sdílet svůj názor :-).

image host image host image host image host
 


Anketa


Komentáře

1 *-Maggie-* *-Maggie-* | Web | 9. května 2013 v 17:04 | Reagovat

To jsme mluvily spolu my :) Jo jo, souhlasím s tebou, asi to po něm chtějí a má už to zažité .. :) Určitě mi to vadit nebude, taky miluju tyhle jeho gesta atd. :)

2 Ježurka Ježurka | Web | 9. května 2013 v 21:16 | Reagovat

Hrozně moc se mi líbí. Já se taky na tenhle film těším, ale nejpíše na něj do kina nezajdu. Zaprvé, do plzně se nedostanu jedině o víkendu, jenže přes prázdniny budem muset dělat a za další...musela bych si to zaplatit sama. :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.