Blog

Pozastavuji blog 27.5. 2013

27. května 2013 v 17:20 | Tyny
Ahoj všichni :-).

Ačkoli to dělám nerada, tak vám musím oznámit, že na chvíli pozastavuji blog. Je to z důvodu, který asi všichni DOUFÁM pochopíte a tím důvodem je škola.

Mám nyní na málo v mnoha předmětech a prostě si to vše potřebuji opravit, než bude pozdě. Navíc mám úplně nabití program, takže doma jenom spím, jím a uklízím :D. Jinak jsem pořád někde odjetá a nebo jsem venku s kamarády, což mám radši než vysedávání u internetu,

Blog pozastavuji na dobu neurčitou, popravdě si myslím, že když se opět za měsíc vrátím, tak pak to tu můžu pozastavit znovu, jelikož budou prázdniny a to opět nebudu mít čas.

Doufám, že to chápete a nesmažete si mně ze seznamu spřátelených blogů. Nebojte, já se vrátím :-).
Mějte se. Tyny.

19.5. 2013

19. května 2013 v 14:58 | Tyny
Ahoj všichni. Omlouvám se za mou nepřítomnost na blogu, zítra odjíždím na týden pryč, takže tu nebudu, jelikož nebudu mít přístup na internet. Jen na mobilu a to by asi moc nešlo :-).

Doufám, že to chápete.

Mějte se, Tyny.

15.4. 2013

15. dubna 2013 v 17:41 | Tyny
Hurá.
Oficiálně vám KONEČNĚ mohu oznámit, že můj notebook je po dlouhém necelém měsíci konečně zdravý a v plné síle :D.

Takže se ještě dnes můžete těšit na nové fotografie, které se mi líbí a na nějaké novinky, jestli nějaké najdu, což ještě nevím, protože jsem se ještě opravdu vůbec na žádné stránky nekoukala :). Ale pokud nebudou novinky, tak aspoň nějaké fotografi ano. Doufám, že jste sem ještě nepřestali chodit, jelikož já bych na to čekání trpělivost neměla :).

12.4. 2013

12. dubna 2013 v 21:10 | Tyny
Aha, tak mám pro vás špatnou zprávu. Dnes jsem si šla, jak už jsem psala v předchozím článku pro můj "opravený" notebook. Když jsem přišla do obchodu tak mi ten s prominutím blbec za pultem řekl, že to bude hotové až v pondělí.

No já jsem myslela, že tam po něm vylítnu. Už po několikáté odložil mou opravu notebooku a už mně to vážně nebaví.
Takže se vám opět musím omlouvat, i když tohle opravdu není má chyba. Takže články budou asi až v úterý.

11.4. 2013

11. dubna 2013 v 20:05 | Tyny
Ahoj. Ze všeho nejdříve bych se vám chtěla omluvit, že jsem tu dlouho nebyla. Myslím, že je každému jasné z jakého důvodu. Chodím do školy a poslední dobou opravdu nemám na nic náladu, takže asi proto se tu neobjevil od 3. dubna žádný článek. Ale mám pro vás ještě dobrou zprávu, která je tedy dobrá hlavně pro mně.

Zítra si jdu pro můj OPRAVENÝ notebook. Ano, tak dlooouho to trvalo, pro mně skoro jako nekonečná doba. To je další důvod mé neaktivity tady, že jsem si musela půjčovat notebook od taťky, právě jako teď.

Od zítřka to snad bude jiné, nejdříve si musím "naházet" všechny data do opraveného notebooku, jelikož tam nebudu mít vůbec nic, ale naštěstí mám vše na přenosném disku :).

Za další bych vám chtěla říct, že veškeré novinky přidám o víkendu. Počítejte s tím, že spíše v neděli. Mějte se :))

28. 3. 2013

28. března 2013 v 13:04 | Tyny
Ahoj všichni :). Jelikož opět nejsou zadne novinky, kromě toho, ze jsem na bráchy tabletu na kterym vůbec neumím psát, tak vám přidávám aspon jednu fotografii Johnnyho, aby jste měli na co koukat :).
Hned ze zacatku článku bych se vám chtěla omluvit za to,jak pisu a ,ze budu přidávat neupravene fotografie, které možna budou i v hodne velkém rozliseni.
Jak uz jsem psala jsem totiž na bráchy tabletu a tady fotografie asi nijak neupravim, ale aspoň se o to v nejbližší době nějak pokusím. Mám totiž notebook stale na oprave, ale tím vás nebudu nějak zatěžovat. :))

13.3. 2013

13. března 2013 v 19:49 | Tyny
Ahoj všichni. Chci vám jen oznámit takovou, pro mě dost nepříjemnou zprávu. Mám nejspíše opět rozbitý notebook a vůbec nevím, kdy ho budu mít zase v provozu.Zítra ho musím odnést do obchodu, kde mi ho před pár měsíci opravovali, já za opravu dala 3 000 ,- a už je zase stejně porouchaný, jako byl předtím.
Takže se vám moc omlouvám, že teď budou články opravdu jen někdy, ale doufám, že se sem ještě tenhle týden dostanu. Jsem na notebooku u táty, takže tu bohužel můžu být jen chvíli. Doufám, že to chápete.
Tyny

Doplněné informace v Johnnyho biografii

9. března 2013 v 19:19 | Tyny

Chtěla jsem vás informovat, že jsem dnes doplnila informace v Johnnyho biografii.
Doufám,že někteří z vás to ocení,dala jsem si s tím opět docela práci :).
Pokud se budete chtít podívat, biografii Johnnyho najdete zde.

I'm so sorry

23. února 2013 v 15:08 | Tyny


Ahoj všichni. Jen jsem vám chtěla říct,
že se moc omlouvám za moji nepřítomnost
tady. Může za to škola a jsem prostě
celkově zaneprázdněna. Málo času a
hodně starostí.Musím opět najet do těch
starých správných kolejí a doufám, že se
mi to povede a budete za to rádi, tedy
aspoň někdo. Začnu tím, že se podívám na
všechny novinky, které se v poslední době
objevili a budu se snažit udělat v tom
pořádek sobě, i vám. Budu vám vděčná,
když mi s tím ze začátku nějak pomůžete,
děkuji mockrát. Tyny

20.10. 2012

20. října 2012 v 14:51 | Tyny
Ahoj všichni, jsem zpátky na blogu, cca po měsíci. Sem tam jsem vždy nějaký článek přidala, ale teďka už mám opravený notebook, takže články budou častěji. Teda aspoň doufám.
Ve škole toho mám teď celkem dost, takže přijdu domů a jsem strašně utahaná, takže toho moc nestihnu. Ale budu se snažit aspoň jednou za dva dny přidat článek, když to půjde, bude tu článek každý den.
Když nebudou novinky, budu přidávat starší fotografie, nebo jen ty, co se mi líbí :-).

Takže vás tu vítám a doufám, že jste rádi, že jsem opět tu.
Děkuju za vaší návštěvu, Tyny. :-)

29.6. 2012

29. června 2012 v 12:10 | Tyny
Přidávám informace pro dnešní den, které vás asi stejně nebudou zajímat. Jen jsem vám chtěla říct, že dnes už definitivně nejsem žákem naší milované Základní školy :). Bude se mi po mým zlatých kamarádech a spolužácích strašně stýskat. Vím, že vás to asi nezajímá, ale jen jsem vám chtěla napsat, že jsem PROŠLA :D. Bohužel jsem od naší " milé " paní ředitelky, dostala dvojku z chování za to, že jsem nepřišla před pár měsícema na tělesnou výchovu, protože jsem měla jet pryč. Dělala kolem toho strašné drama, tak mám nakonec dvojku z chování. Dnes večer máme rozlučák s našema devítkama, takže zítra budu nejspíš mrtvá, takže uvidím, jestli jsem něco přidám. Omlouvám se za úplně zbytečný článek, ale nemohla jsem si pomoct, musela jsem to někam napsat. Přeji vám krásné prázdniny, užívejte si je, jak můžete.

14.6. 2012

14. června 2012 v 23:00 | Tyny
Ahoj. Chci se vám omluvit za mou nepřítomnost blogu. Moc se vám omlouvám za nepřidávání žádných informací, novinek ani fotografií, ale musím se učit do školy a když mám zrovna čas tak ho trávím s kamarády. Poslední dobou nejsou téměř žádné novinky o Johnnym, takže ani není co přidávat. Taky se omluvám spřáteleným blogům, že jsem v poslední době nenavštěvovala jejich blogy. Doufám, že to chápete :). Do konce týdne přidám staré i novější fotografie Johnnyho dcery Lily- Rose a jeho syna Jacka. Zatím se mějte hezky :).

28.5. 2012

28. května 2012 v 18:49 | Tyny
Čauky. Večer budu přidávat různá videa a jestli se objeví ještě nějaká novinka. (Mohli jste si všimnout, že ve volitelném horním boxu jsem přidala další rubriku, a to rubriku Video). Poté přidám pravý význam Johnnyho nového tetování. Ale ze všeho nejdříve vám chci oznámit věc, která vás asi moc zajímat nebude. Dneska jsme si šli s holkama k fotografovi pro hotové fotky. Dám vám sem jeden úryvek a máte za úkol poznat, která jsem já. To poznáte lehce, jsem ta nejméně pěkná, neboli ta jediná škaredá. Bohužel nejsem vůbec fotogenický člověk :D.
Tak hádejte, potom vám napíšu do komentářů :).

16.5.2012

16. května 2012 v 20:11 | Tyny
Čauky :). Nepřidávala jsem články, protože nejsou žádné novinky. Dneska se budu snažit přidat ještě pár starších věcí, třeba celý seznam Johnnyho tetování, nějaké staré fotografie, které jste třeba ještě neviděli nebo nějaká starší videa z různých show.
Takže se máte určitě na co těšit. Ale není mi dobře, nebyla jsem dneska ve škole. Jsem šíleně utahaná, teď jsem si vzala prášek a asi se půjdu na chvilku prospat, tak články budou nejspíš déle. Mimochodem nevím jestli půjdu zítra do školy, pokud ne, bude tady plno starších fotek nebo jiných věcí. Zatím :)

Our Plans with Friend

13. května 2012 v 22:10 | Tyny
Takže, ano, je nám 15, ale obě dvě už dlouho toužíme po tom, letět do Ameriky. Ano, do Ameriky. To je taková ta Země, kam se chce snad každý podívat. A kdo ne, tak je buďto blázen, nebo nevím. Samozřejmě, že plno lidí má radši Francii, Velkou Británii.. Ale pro mně je Amerika nenahraditelná.
Můj sen je podívat se do Vegas nebo Los Angeles. Nebo klidně do New Yorku, Houstonu nebo Chicaga. Prostě kamkoliv z tohohle seznamu měst.Ale stejně mě nejvíce láká Las Vegas, Los Angeles a New York.Pořád mě to tam nějakým způsobem táhne a už teď si s kámoškou domlouváme, že až nám bude 18 nebo 20 a pokud budeme ještě v kontaktu, poletíme spolu, nebo ještě s pár přáteli do Ameriky. Muselo by to být super, vydělat si na 14-ti denní dovolenou jen tak pár tisíc Km od ČR :).
Podle všech ostatních jsou tyto plány neuskutečnitelné, ale já prostě někde v sobě vím, že se tam jednou podívám. Podívat se na Hollywodský chodník slávy, Sochu svobody, vyfotit se u různých památek. Všechny ty zážitky, vzpomínky, fotky, relaxace, zábava. Kochat se večer ve městě, kde to prostě žije. ( Né jako u mě na vesnici, která má 450 obyvatel a v noci venku není ani noha, no.. Ono ani k večeru). Za ten balík peněz by to opravdu stálo.

Cinema 12.5. 2012

12. května 2012 v 20:20 | Tyny
No konečně, po dvou dnech jsem se dočkala toho, že pojedu s kamarádkou do kina. Chtěli jsme jet už ve čtvrtek, jenže mě nebylo dobře a v pátek to také nevyšlo. Takže jsme vyrazili dneska.
Musím říct, že jsme dneska měli vážně smůlu až to bylo vtipný :D. Jeli jsme autem s mojí máti přijeli jsme přes Afi nějak kolem 15:40 a v 15:40 začínal film. No nic, to by se ještě dalo. V pohodě. Jenže jsme si řekli, že reklamy trvají dlouho, takže si stihnem ještě dojít na cigáro. Tak jsme šli na cigáro a potom konečně do kina. Stáli jsme tu, s prominutím, debilním frontu asi 15 minut. A to jsme byli třetí na řadě, jenže ten blbec před lidma před námi si bral najednou snad 10 lístků, né- li víc. Takže jsme si počkali. Samozřejmě, že film už nějakých 20 minut běžel, takže jsme tomu chlapovi u pokladny řekli, že jdeme na " Temné stíny ", které začínali v 15:40 a už běží, že jsme se zpozdili. Dostali jsme lístky, zaplatili a celý natěšený letíme do sálu.
Jenže při kontrole lístků nám řekli, že máme fůru času, že to kino máme až nějak od 18:00. Takže mi jak naprostý ***** jsme se vracely za tím pitomcem k té pokladně. Promiňte mi ty výrazy, ale tohle už se fakt nedá. Dal nám jiné lístky, což trvalo dalších 5 minut, jdeme do toho sálu, čekáme až zkontrolují lístky lidem před námi, ale když jsme na řadě, tak nám ten chlap řekne " Minutku, hned jsem zpět ". Tak to už jsme se vážně začali smát :D. Celý naštvaný jsme se posadili na naše místa, samozřejmě, že jsme nestihli začátek a lidi na nás čuměli jako kdyby jsme přilítli z marsu.Samozřejmě, že film byl naprosto úžasnej, Johnny okouzlující a všechno bylo suprový. Mělo to chvilkama trošku strašidelný nádech, ale většinou to byla komedie jako vyšitá :). Pro mě opravdu úžasný film.

4.5. 2012

4. května 2012 v 19:09 | Tyny
Hi everybody.
Chtěla bych se omluvit za mojí minimální návštěvnost a přidávání článků na tomto blogu. Né, že bych se z toho chtěla nějak vykrucovat, ale opravdu je toho teďka na mě tolik, že si ani nemůžu vybavit ty nejdůležitější věci. Jediné co bych vám mohla říct je to, že propadám ze tří předmětů ( matika, chemie,fyzika) a bohužel se mi to nějak nedaří opravit, protože pořád samé akce, chození ven s kamarády, zvířata a všechno kolem. Znáte to..
Ale teďka se to vážně budu snažit napravit, i když vím, že mnoho lidí co tuhle větu napíše to nemyslí vážně, a druhý den stejně žádná změna. Já nic neslibuji, ale opravdu se budu snažit.
Jinak jsem vám chtěla vzkázat, že 23.4. jsem dělala přijímačky na Zemědělku a 24.4. na obchodku. Bohužel jsem se na přijímačkách z obchodky psychycky zhroutila, udělalo se mi strašně blbě a musela jsem z třídy odejít. Ani nevíte jak to bylo hrozný, překonat se, vstát a projít celou třídou neznámých lidí, kteří na vás s otevřenou pusou koukají. Nic přijemného. Ale zvládla jsem to, přijali mě na Zemědělku s vyhodnocením 39,41 bodu.Já vím, není to hodně bodů a zemědělka není nějak extra škola, ale byla jsem šťastná. Do té doby, než jsem zjistila, že kamarádku nepřijali. Takže od září nastupuju sama, čehož se hrozně bojim..
Teďka jsem trošku odskočila od tématu, ale to nic :D. Doufám, že sem budete nadále chodit a číst si články :).
Děkuju vám za pochopení, Tyny.

Filmografie je hotová :)

19. března 2012 v 22:29 | Tyny
Konečně :). Dva dny jsem se tady piplala s filmografií aby to trošku vypadalo a bylo to přehledný :).Tak doufám, že to aspoň někdo ocení :). Je tam dá se říct všechno kromě těch filmů, kde měl Johnny malou roli a objevil se ve filmu jenom jednou nebo dvakrát. K těm filmům jsem info ani fotky nedávala. Doufám, že to chápete :). Jinak všechny filmy jsou kompletně doplněné akorát tam chybí ještě nějaké novinky třeba u " Dark Shadows" neboli " Temné stíny". Dohánět všechny novinky.. To mi dává celkem zabrat a zabírá to dost času, takže než všechno doplním, všechno Photoshooty, úryvky a články z novin, nebo fotky od Paparazzi :). Doufám, že se na můj blog někdy vrátíte, Tyny.
 
 

Reklama