News

Johnny Depp ' Into the woods '

28. dubna 2013 v 17:40 | Tyny
Dnes mi na blog přidala Ježurka komentář, v kterým se mi zmínila o novince, že by si měl údajně Johnny Depp zahrát s Meryl Streep ve filmu Into The woods.

Jelikož má Ježurka blog o Meryl Streep, tak jsem tuto informaci nebrala na lehkou váhu a poohlédla se po různých stránkách, abych si toto téma trošku přiblížila, jelikož jsem se do této chvíli vůbec nedozvěděla, že by Johnnymu tuto roli nabídli.

Po pár minutách hledání jsem našla pár spekulací, jenž potvrzují, že Johnnymu role nabídnuta byla.
Existuje tu takové spojení, že režisér, který bude režírovat film Into The Wood, režíroval také film Piráti z karibiku: Na vlnách podivna.

Podle mně by to bylo skvělé spojení, jelikož téma filmu Into The Woods je fantasy muzikál a vy už jste Johnny mohli slyšet zpívat ve filmu Sweeney Todd, jistě si vzpomínáte.

Doufám, že to není jenom spekulace a, že si Johnny s Meryl Streep zahrají ve společném filmu.

Johnny a Vanessa se rozešli?

21. června 2012 v 22:22 | Tyny
Dnes ve škole jsem tak brouzdala po internetu a na seznamu, přesto, že tam nechodím tak často, jsem objevila článek o přítelkyni Johnnyho Deppa Vanesse Paradis.Název tohoto článku mě opravdu zaskočil:
"Z krásky troskou: Vanessa Paradis je po rozchodu s Johnny Deppem zničená k nepoznání."
Nevím čemu mám věřit, ale bohužel je to asi tak. V článku byli zveřejněny také fotografie Vanessy, jak hledá nový dům, kam by se mohla odstěhovat. Paparazzi jí vyfotili dokonce na terase jedné z vil. Jaký na to máte názor a co si o tom myslíte? Věříte tomu, že se rozešli, nebo, že to je jenom další " drb " ?
image host image host image host image host image host

Happy Birthday Johnny

9. června 2012 v 15:59 | Tyny
Dneska je sobota 9.6. 2012 a právě dneska slaví nejlepší, úžasný a naprosto famózní herec Johnny Depp své 49. narozeniny. Ačkoliv je mu přesně za rok 50. let, vůbec na to nevypadá. Takže já mu tímto přeju všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky a spokojenosti, plno dalších skvělých úspěchů, aby tenhle věk dal aspoň ještě jednou. Tohle všechno mu ze srdce přeju jak v jeho soukromém životě s přítelkyní a dětmi, ale i v jeho "druhém" světě herectví a úspěchů.

Johnny Depp získá cenu MTV Generation Award

3. června 2012 v 12:49 | Tyny
Už téměř čtyři desetiletí je Johnny Depp ikonou Hollywoodských filmů. Johnny začínal s malými projekty, jako třeba seriál " 21 Jump Street" nebo film " Edwood" a později například film " Ospalá díra ", nebo " Čokoláda ". Jako ocenění k jeho úspěchům mu bude předána cena MTV Generation Awards na předávání filmových cen MTV, které se bude konat dnes 3.6. 2012 v Gibson Amphitheatre v Los Angeles.
Cena MTV Generation Awardnejvyšší uznání filmových cen, jakou může herec získat. Tuto cenu dostal například také můj hodně oblíbený herec Jim Carrey, kterého jste mohli vidět například ve filmu " Yes Man".
Součástí tohoto programu bude vystoupení kapely The Black Keys, kteří si zahrají skladbu Gold on the Celling.

Happy Birthday Lily-Rose

27. května 2012 v 19:10 | Tyny
Dnes 27.5. 2012 slaví dcera herce Johnnyho Deppa a zpěvačky Vanessy Paradis Lily- Rose Melody Depp. své 13. narozeniny. Lily se narodila přesně o dva roky a měsíc později než já. Takže tímto Lily přeji všechno nejlepší, hodně štěstí do života, lásku a spokojenost..

Johnny byl přijat do kmene komančů

22. května 2012 v 20:20 | Tyny
V neděli jsem přidávala článek, kde je Johnny se svými 'fanoušky'. Před pár dny se ukázalo, že lidé co jsou na fotkách nejsou Johnnyho fanoušci, ale že se jednalo o komanče. Na jedné fan stránce se objevila zmínka o tom, že Johnnyho Deppa přijali komančové do svého kmene. Johnny totiž zrovna natáčení film The Lone Ranger v novém mexiku, kde hraje právě komanče, neboli indiána Tonta. Johnny se do své roli indiána totiž tak vžil, že ho okamžitě chtěli přijmout do svého kmene.Občas se konal 16.5. 2012 v Novém Mexiku, kde Johnnyho oficiálně přijmuli do své rodiny. Na konci obřadu Johnny rozdal dary účastníkům jako znamení vděčnosti.
image host image host image host image host

My Valentine II.

17. dubna 2012 v 15:59 | Tyny
Našla jsem druhé video k písni " My Valentine", kterou nazpíval Paul McCartney. Na tomto videu je jenom Johnny, mohli jste vidět, že na tom předchozím co jsem sem přidávala je i Natalie Portman. Na video se můžet podívat zde

Marilyn Manson a Johnny Depp - You're so Vain'

12. dubna 2012 v 14:40 | Tyny
Před pár dny, přesněji 9.4. 2012 se na youtube objevila ukázka společné písně Johnnyho a Marilyna. To, že spolu nahrávají píseň jsem psala v tomto, který jste si už možná přečetli. O tvorbě této písně se psalo i u nás v různých časopisech. Ukázku právě této písně si můžete poslechnou v tomto videu:

11.4. 2012

11. dubna 2012 v 21:20 | Tyny
Omlouvám se za nepřítomnost během těchto dvou dnů.
Zkrátka je to tím, že nebyli žádné novinky, žádný fotky ani články o Johnnym.
Buďto mám špatné zdroje, nebo prostě je nějaké blbé období.
Určitě až bude premiéra Dark Shadows tak bude mnoho fotek, videí článků,
reportáží, rozhovorů a dalších, dalších věcí. Ale nyní prostě nemůžu nic vyhledat,
tak budu přidávat zase jenom starší fotografie atd. Takže doufám, že to chápete,
ale budu se snažit každý den něco vyhledat.

Happy Birthday Jack

9. dubna 2012 v 20:09 | Tyny
Někdo už si toho jistě všimnul, ale já jsem málem zapomněla.
Dnes 9.4. slaví své 10. narozeniny syn Johnnyho a Vanessy Paradise " Jack " celým jménem John Christopher Depp. Tímto článkem mu přeji vše nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky a spokojenosti.
Mimochodem nezapomeňtě hlasovat pro fotku měsíce 'Tady'

Johnny bude nahrávat píseň s Marilynem Mansonem.

21. března 2012 v 14:16 | Tyny
Podle zpravodajství MTV News si Marilyn Manson na své nové album "Born Villain" (vychází 30. dubna) pozval jednoho nevšedního hosta. Je jím herec Johnny Depp, který s Mansonem údajně nahrál předělávku "You´re So Vain", původně z repertoáru dnes už šestašedesátileté popové zpěvačky Carly Simon. Herecký elegán měl pro skladbu, která bude zařazena nejspíš jako bonus, nahrát kytarové a bicí party.
Podle článků co jsem se dočetla jsou Johnny a Marilyn dlouhou dobu přátelé. A teďka se rozhodli, že spolu nahrajou písničku, tak to jsem zvědavá :).

Johnny Depp spojí síly s Edgarem Wrightem

20. března 2012 v 17:12 | Tyny
Johnny Depp a jeho produkční společnost Infinitum Nihil se pouští do natáčení filmu na motivy televizního seriálu ze sedmdesátých let Kolchak: The Night Stalker. Režisérem by se měl stát Edgar Wright a nebudou u toho chybět ani upíři a vlkodlaci.
Původní seriál vypráví o reportérovi Carlu Kolchakovi, který na své pátrací toulky vychází výhradně za tmy a snaží se přijít na stopu dost neobvyklým zločinům, v nichž mají prsty většinou kreatury, které v normálním životě moc nevídáme. V originále si Kolchaka zahrál herec Darren McGavin, v remaku z roku 2005 to byl zase Stuart Townsend. Ve filmové podobě se reportérem stane -jak již nejspíše správně odhadujete - Johnny :).Scénář ještě není kompletní, ale vzhledem k momentální zaneprázdněnosti jak Deppa, takWrighta je projekt stejně otázkou vzdálenější budoucnosti.

8. Nejpřitažlivější muž planety 2012

20. března 2012 v 17:01 | Tyny
Já vím, přidávám to sem pozdě, ale blog jsem založila před třema dny takže sem postupně budu dávat i starší věci, ne jenom novinky :).
Johnny se stal 8. Nejpřitažlivějším mužem pro rok 2012!!! ( Mimochodem, divim se, že je až osmej :D) Na prvním místě je David Beckham a mě vubec přitažlivej nepřipadá i když má vymakaný tělo. To Johnny je podle mě mnohem přitažlivější.
No nic, posuďtě samy :).A na šestým místě je Pattinson, jako pardón, ale tohle fakt nepobírám :D:D:D.

Johnny Depp-Modní ikona roku 2012

20. března 2012 v 16:41 | Tyny
Johnny Depp
Americký Výbor módních návrhářů Ameriky (CFDA) bude rozdávat ocenění až na počátku června. Už teď se ale ví, kdo získá titul Módní ikona roku. Bude jím hollywoodský herec Johnny Depp , který se přitom stane prvním mužem, jenž tohle ocenění získá.
A podle mluvčího CFDA si ho zaslouží za "osobitý a eklektický smysl pro styl". Depp převezme vládu tohoto ocenění po Lady Gaga , jež ho získala minulý rok. GaGa je přitom pro svůj velmi kreativní styl návrháři a znalci módy velebena často.
 
 

Reklama